Schiedel kaminai

Schiedel Rondo Plus

“Rondo Plus” - tai trisluoksnė modulinė kaminų sistema. Ją sudaro aukščiausios rūšies 100% rūgštims atspari keramika, kuri išdegama aukštesnėje nei 1200 ℃ temperatūroje. Išorinė dalį sudaro palengvinto betono blokeliai su armavimo kanalais. Izoliacinė medžiaga - tai aukščiausios kokybės karščiui atspari mineralinė vata. Kaminas komplektuojamas su visais būtinais priedais, kad jį būtų nesudėtinga surinkti ir funkcionaliai eksploatuoti.

Modulinių kaminų sistema “Schiedel Rondo Plus” pasižymi ypač dideliu priešgaisriniu saugumu, tai suteikia galimybę tokį kaminą montuoti nedideliu atstumu nuo degių konstrukcijų. Kompaktiški išoriniai blokelių matmenys ir nedideli atstumai iki degių konstrukcijų suteikia galimybę daug papraščiau išnaudoti erdvę bei pritaikyti modulinį kaminą suplanuotose erdvėse prie jau esamų medinių perdangų ar stogo konstrukcijos.

Schiedel Rondo Plus
Schiedel Rondo Plus

Schiedel Absolut

MITAS, kad dabartiniuose energetiškai efektyviuose namuose ( A, A+, A++) negalima statyti ir tam nėra pritaikyti kaminai ir židiniai.

Schiedel Absolut - unikalios technologijos kaminas, kurio kombinuoti blokeliai yra su integruota putų betono izoliacija, yra puikus sprendimas įrengiant kaminą energetiškai efektyviame name.

Energetiškai efektyvūs statiniai yra sandarūs, tad židinio degimui orą yra tiekiamas iš išorės, tam pritaikyta Schiedel Absolut kamino sistema su vėdinimo kanalu, kuris naudojamas orui į degimo prietaisą patiekti. Vėdinimo kanalo išorinės sienelės yra izoliuotos, tad padeda sumažinti šiluminius nuostolius.

Dėl ypatingos kaminų sistemos konstrukcijos ir panaudotų sprendimų yra paprasta užtikrinti statinio sandarumą, sumažinti šiluminius nuostolius per kamino konstrukciją panaudojant Thwermo elementus.

Schiedel Absolut
Schiedel Absolut

Schiedel Isokern AIR

Tinka A, A+, A++ klasės namams!Dūmtraukis energetiškai efektyviems sandariems pastatams su oro tiekimu krosnelėms, kūrenamoms mediena.

“Isokern Air” - sprendimas, skirtas sandariems namams su šiuolaikinėmis medienos deginimo krosnelėmis, kur oro tiekimo vamzdis gali būti tiesiogiai prijungtas prie kamino. Oro kanalas yra integruotas į “Isokern Air” sistemą, todėl medienos degimo krosnis gali veikti nepriklausomai nuo kambario oro.

Kaminų sistema Isokern gali būti montuojama 0 mm atstumu iki degių konstrukcijų.

Pranašumai :

+neužima papildomos erdvės,

+apvalus dūmų kanalas iš lavos akmens greitai sušyla ir užtikrina gerą trauką

+iš pemzos pagaminti blokeliai nesideformuoja dėl aukštos temperatūros

+oro kanalas, integruotas į kaminą

+suderintos systems medžiagos, todėl mažiau kaupiasi suodžiai

Schiedel Isokern Air
Schiedel Isokern Air